Подари коледна трапеза на пенсионер в нужда!

Здравейте приятели!

Ние от Аграрен факултет и студентитe от Тракийски университет се включваме в кампания “Подари коледна трапеза на пенсионер в нужда-Стара Загора”, организирана от СНГ”Истината за Стара Загора”. Кампанията се провежда за втора поредна година. Миналата година бяха зарадвани близо 200 пенсионери от цялата община.

Всеки може да се включи в акцията като дари хранителни продукти от първа необходимост: боб, леща, ориз, макарони, консерви, брашно, захар, олио и други трайни пакетирани стоки. Можете да дарявате желаните от вас продукти в пункта ни: Студентски град, Аграрен факултет, стая 615, от понеделник до четвъртък, от 9.00 до 15.00 ч., за връзка тел. 0889478542 Христо Иванов. Кампанията се провежда от 20.11.2019 г. до 15.12.2019 г.

Нека заедно да стоплим сърцата на тези нуждаещи се хора!