Търси се маркетинг асистент

Скъпи всички,

Търся си дясна ръка, търся Маркетинг Асистент на Пендара – човекът, който да бере от всичко разцъфнало от нас до момента и да има хъс да продължим да движим промяната за устойчива бизнес среда за местните храни.

🍏 Какво значи да правим промяната заедно?

– Да идентифицираме нови малки фермери и производители с бизнес потенциал;

– Да работим здраво за догонване на европейските практики за местните, домашни и традиционни храни в България;

– Да създаваме заедно нови хоризонти за гастрономическия селски туризъм в страната ни;

– Да организираме нови фермерски и местни пазари.

🍇 Естеството на работа

– Много пътувания на село, срещи и приятелски разговори с хората от местните общности;

– Яки компетенции по отношение на безопасността и качеството на храните, защото създаваме бъдещият проспериращ бранш за местни храни на България!

– Дигитален маркетинг на Пендара във Facebook;

– Искаме да те бива в кухнята и да разбираш от вино.

🙋‍♀️ Нашият човек е

– Дама или господин.

– Магистър или бакалавър по хранителни технологии / специалист по агрономически науки / ветеринарномедицински специалист. Позицията е много подходяща за студенти по тези специалности.

– Владетел на увлекателния изказ.

– Готов/а да навлезе в дивия запад на дигиталния маркетинг.

– Горящ/а за каузата местни храни.

– Шофьор/ка със собствен автомобил, склонен да пълни багажника си с буркани.

🌞 Какво идва насреща?

– Обучение и подготовка за водеща позиция в организация с уникална разпознаваема кауза – Пендара.

– Непълно работно време, докато пораснем заедно.

– Честно възнаграждение, осигуровки върху реалната заплата и вкусни бонуси от село.

▶▶▶ Ако си ти, какво да направиш

– Изпрати ни максимално бързо CV + кратко мотивационно писмо за това, защо ти е да бръмчиш с нас + кратка примерна публикация за някоя твоя любима храна от село (искаме да видим стила ти на писане)

– Срок: до 20.06.2021

– e-mail за кандидатстване: office@pendara.bg

– инфо на телефон: 0888 402 997 (ще си говориш с мен)

Успех! Твоето време е! 🍏🍇🌞

Повече информация може намерите във facebook страницата на Пендара.