ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ – ВЕТЕРИНАРНИ ПРОДУКТИ

„БИОВЕТ“ АД е водещ европейски производител на фуражни добавки, премикси, активни субстанции и готови лекарствени средства за лечение, профилактика и подобряване здравето и продуктивността на животните.

„БИОВЕТ“ АД може да се похвали с над 60 годишна история, съчетана с традиции в производството на продукти с приложение във ветеринарномедицинската практика. Днес продуктовото портфолио включва над 90 продукта, които се продават в повече от 100 страни в света.

„ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ“

За позицията:

Като търговски представител за областите: Пазарджик, Пловдив, Стара Загора, Сливен, Ямбол, Бургас, Хасково и Кърджали, вашата отговорност е да установявате и поддържате дългосрочни бизнес отношения с клиентите в района.

Позицията изисква системни пътувания в района.

Основни задължения:

• Осъществява контакти с клиенти, презентира продуктите на фирмата;

• Участва в договаряне на условията за продажба на ветеринарно медицинските продукти и фуражни добавки;

• Проучва пазара и анализира потребностите на потенциални клиенти;

• Организирате и осъществявате маркетинговата дейност и реклама;

• Участва във всички фирмени прояви – тематични представяния, конференции и обучения, панаири, изложения и др. в страна и чужбина;

• Провеждате самостоятелни презентации пред клиентите на фирмата;

• Съдействате на търговците на едро на ветеринарномедицински продукти в страната за реализирането на продуктите на фирмата.

Изисквания:

Образование: Висше образование – ветеринарна медицина;

Добро владеене на английски език;

Активен шофьор и валидно свидетелство за управление на МПС – категория „В“, тъй като позицията изисква постоянни пътувания;

Добра компютърна грамотност;

Предишен опит на подобна позиция, ще се счита за сериозно предимство.

Предлагаме:

• Работа в динамична, мобилна среда в непрекъснато развиваща се компания;

• Възможност за професионално усъвършенстване и развитие;

• Пакет от социални придобивки;

• Трудово възнаграждение свързано с вашето представяне;

• Гъвкаво работно време;

Служебен автомобил, мобилен телефон и компютър.

Кандидати от градовете Стара Загора, Ямбол, Сливен и Хасково са с предимство.

Ако нашето предложение представлява интерес за вас моля изпратете Вашата Автобиография на

e-mail: hr@biovet.com.

Можете да получите допълнителна информация на телефон: 0876 449 817.

Гарантираме пълна конфиденциалност на всички кандидати.

Данните предоставени от вас са под специалната закрила на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за нуждите на първоначалния подбор.