Обява за работа за студенти по медицина в 5-ти или 6-ти курс или работещи специалисти

Име на фирмата: ComFit Europe Ltd.

Бизнес сектор: Здравеопазване, Фармацевтична индустрия

Кратко представяне: ComFit Europe Ltd. е унгарска start-up компания, която специализира в мониторинг на медицинска литература с цел лекарствена безопасност от 2009 г. Компанията извършва дейността си в Унгария и България. Визията ни е да създадем единна европейска литературна база данни, свързана с лекарствената безопасност.

Адрес: Petőfi Sándor u. 1/B, Szombathely, Hungary

e-mail: tutor.bulgaria@comfit.hu (за кандидатури за работа), info@comfit.hu (основен за компанията)

web: https://comfiteurope.eu/

Информация за работната позиция:

Описание: ComFit Europe Ltd. е унгарска start-up компания, която специализира в мониторинг на медицинска литература с цел лекарствена безопасност. Компанията набира екип от специалисти, които да извършват мониторинга. Работата се състои в анализирането на статии, публикувани в медицински журнали и записването на събраните данни в софтуера на ComFit Europe. Работата предлага възможност за запознаване с най-актуалните научни публикации в сферата на медицината,  работа в международен екип и участие в изграждането на европейска медицинска база данни.

Референтен номер: 01

Работна сфера: Анализатор на медицински статии

Месторабота: Дистанционна работа

Задължения и отговорности: Анализиране на статии, публикувани в медицински журнали и записването на събраните данни в софтуера на ComFit Europe.

Изисквания: Кандидатите трябва да бъдат:

– студенти по медицина в 5-ти или 6-ти курс или работещи специалисти

– студенти по фармация в 5-ти или 6-ти курс или работещи специалисти

– студенти по дентална медицина в последна година на обучение или работещи специалисти

Други изисквания:

– отлични познания по медицина

– отлично владеене на български език

– добро владеене на английски език

– прецизност

– отлична интернет връзка

– основни компютърни умения

Работно време: Гъвкаво

Вид заетост: Почасова работа

Възнаграждение: Според изработеното, на базата на дължина, сложност и брой на анализираните статии. Повече детайли – след кандидатстване.

Документи за кандидатстване: CV

Срок за кандидатстване: 31.08.2019 г.

Лице за контакти:

e-mail: tutor.bulgaria@comfit.hu