24.02.2017 год. – Ден на отворените врати на Тракийски университет

В Деня на отворените врати, Тракийски университет представя на средношколците престижния си рейтинг и акредитация, специалностите, общежитията, стипендии и всички други интересуващи ги въпроси. Те ще могат да разгледат внушителната материална база – зали, лаборатории, центрове и други,  които са разположени във 20 учебни корпуса на 100 000 кв. м. площ.

Целта на Тракийски университет е да създаде възможност за информиран избор на учениците за продължаване на  образованието им, за по-нататъшно кариерно развитие и успешна бъдеща реализация.

Време на събитието: 24.02.2017 год.,

• 11,00 часа – за средношколците учещи втора смяна;
  • 14 часа – за средношколците учещи първа смяна.

Място на събитието: Централната сграда на университета, Студентски град, Ректорат, зала 3А.

Лице за контакт – г-жа Наталия Митева, кариерен консултант при Центъра за кариерно развитие (GSM: 0887 900 490, e-mail: career_center@uni-sz.bg).

Очакваме всички на събитието!