МЕЖДУНАРОДНО ИЗЛОЖЕНИЕ „ОБРАЗОВАНИЕ И КАРИЕРА“ ЦУМ – София (северен вход) 17, 18 и 19 март 2017 г. петък, събота и неделя

Имаме удоволствието да Ви поканим да посетите най-голямото изложение за образование и кариера у нас Образование и КАРИЕРА 2017!

От 17-ти до 19-ти март (петък, събота и неделя), в ЦУМ София (северен вход), ще се проведе новото издание на международно изложение Образование и КАРИЕРА 2017!

Бъдете част от кампанията "Аз сам избрах своето бъдеще" и открийте своето място в света на образованието и кариерата СЕГА!

Регистрирайте се и намерете всичко, което ви интересува:

• СТАЖАНТСКИ ПОЗИЦИИ
  • РАБОТНИ ПОЗИЦИИ
  • СРЕДНО И ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ
  • ЕЗИКОВИ ВАКАНЦИИ
  • СТИПЕНДИИ

Събитието започва на 17. март в ЦУМ София (северен вход) с официално откриване от 11.00 ч.

Заповядайте на откриването и бъдете част от света на образованието и бизнеса.

САМО ЗА ПОСЕТИТЕЛИ на „Образование и КАРИЕРА" 2017, ЦУМ София (северен вход)

Ела и се регистрирай за безплатен курс по английски език за 30 дни
Намерете повече информация на щанд – Родина България
Безплатният онлайн курс по английски език се предоставя от EF Education First International.

***

Заповядайте в ЦУМ София (северен вход) от 17-ти до 19-ти март, за да намерите своето място в света на образованието и бизнеса!

Входът е свободен след предварителна регистрация или на място в ЦУМ!