ВЕТЕРИНАРНА КЛИНИКА В СОФИЯ ТЪРСИ НОВ КОЛЕГА

Всички знаем, че е важно не само да работим това, което искаме. Важно е да виждаме как това, което правим, променя света около нас. Новата година е най-доброто време за равносметка и за промяна на нещата, които не ни допадат. Време за ново начало, което не е подарък, а личен избор.

Ако обичате животните и искате да им помагате, това предложение е за Вас! Нашият мотивиран екип е отдаден на клиентите си, на постоянното усъвършенстване и на коректните отношения. Вярваме, че при нас ще бъдете достатъчно спокойни и уверени, за да разгърнете потенциала и идеите си.

Търсим ветеринарен лекар на компанийни животни, който:

• Има добри умения за общуване с колеги, клиенти и животни;
  • Показва позитивно и проактивно отношение към работата;
  • Знае какво би променил на сегашното работно място.

Готови сме да предложим:

• Работа в иновативна среда, с професионално медицинско оборудване и модерна материално-техническа база;
  • Професионални обучения и семинари, при желание за такива;
  • Удовлетворяващо възнаграждение;
  • Участие в различни фирмени мероприятия и дейности.

Обявата е за работа в гр. София. Свържете се с нас, за да обсъдим допълнителните детайли към предложението:

Цветелина Даржанова, експерт човешки ресурси

e-mail: jobs.darjanova@gmail.com