Дипломиране на бакалаври

Всички студенти от ОКС "Бакалавър" при Стопански факултет, желаещи да се дипломират на 22 и 23.03.2017 г. според Академичния план  е необходимо да направят следното:

– да имат необходимия брой кредити;

-да са платили  8  семестъра;

-Студентите, които ще се явяват на Държавен теоретичен изпит подават заявление в Учебен отдел не по – рано от 30 дни и не по-късно от 15 дни преди датата на изпита.

-Студентите, които ще се явяват  на Защита на Дипломна работа подават заявление  в Учебен отдел на СФ, не по-рано от 60 дни и не по-късно от 30 дни от обявената дата за защита на Дипломна работа.

ГОТОВИТЕ ДИПЛОМНИ РАБОТИ СЕ ПОДАВАТ НАЙ-КЪСНО 10 ДНИ ПРЕДИ ЗАЩИТА В СЪОТВЕТНИТЕ КАТЕДРИ, КЪМ КОИТО СА НАУЧНИТЕ РЪКОВОДИТЕЛИ.

Бакалаврите,  неспазили горепосочените изисквания няма да бъдат допуснати до държавен изпит на тази дата.

Държавни изпити