30.11.2016 – Съвет на настоятелите на Тракийски университет

На 30.11.2016 г. се проведе заседание на Съвета на настоятелите на Тракийски университет.

На заседанието присъстваха ректорът на Тракийски университет проф. двмн Иван Въшин, председателят на Съвета на настоятелите проф. д-р Иван Божков, членовете на Съвета на настоятелите: проф. д-р инж. Николай Михайлов, г-н Бенчо Деков, г-н Александър Палешутски, зам.-ректорът по учебна дейност на университета проф. дсн Гюрга Михайлова, ръководителят на сектор “Качество и акредитация“ проф. Георги Иванов, ръководителят на ФСО г-н Руси Кокенов.

На второто поредно заседание на Съвета на настоятелите бяха обсъдени проектобюджетът на Тракийски университет за 2017 г., резултатите от Рейтинговата система на висшите училища в България и мястото на ТрУ в нея.