Честито дипломиране на абсолвентите от випуск 2017 на Педагогически факултет!

Скъпи абсолвенти от Педагогически факултет, честито дипломиране!

Гордеем се с Вашите успехи, радваме се на бъдещето, което Ви предстои.

От днес Вие тръгвате по големия път на професията. Каквото и да срещнете по този път, Ваш капитал и опора ще бъде високо професионалната Ви подготовка във Вашия Педагогически факултет. Вие ще сте учителите на българските деца, във Вашите ръце е тяхното и нашето общо бъдеще. Приели сте не просто професия, а мисия и аз съм напълно уверен, че ще стоите с чест на това високо ниво. Чрез бъдещите Ви възпитаници ще осъществите собствения си успех, но и ще бъдете посланици на Педагогически  факултет и Тракийски университет в бъдещето.

С любов и отговорност формирайте у децата стремеж към знания и родолюбие.

Заедно с Вас и Вашите близки споделяме радостта и щастливия миг!  Запазете хубавите спомени от студентския живот, младежкия ентусиазъм и оптимизъм.

На добър път!

проф. двмн Иван Въшин