Турнир по теглене на въже

На 11 април 2017 г. от 14:00 ч. в Спортна зала – Ректорат се проведе ежегодният турнир по теглене на въже по случай Майските спортни празници на Тракийски университет.

В турнира взеха участие 17 отбора с над 85 студента. Двубоите преминаха при изключително голям интерес.

След оспорвани срещи в пет групи в надпреварата продължиха 7 отбора. От 10 срещи с нито една загуба на  първо място се класира отборът „Мънкис”. В оспорвана битка за второто място отборът на „Спартанци” се наложи над силния отбор на „Пчелите”, който заеха  третата позиция в турнира.

Класиране:

1. Мънкис

• Любомир Колев – ВМФ 1 курс
    • Иван Русенов – ВМФ 1 курс
    • Теодор Тосев – ВМФ 1 курс
    • Хрисимира Димитрова – ВМФ 1 курс
    • Стелияна Трифонова – ВМФ 1 курс
  2. Спартанци

• Людмил Ибишев – ВМФ 2 курс
    • Никола Благоев – ВМФ 2 курс
    • Велко Ибришимов – ВМФ 2 курс
    • Христина Костадинова – ВМФ 2 курс
    • Николена Тенева – ВМФ 3 курс
  3. Пчелите

• Илия Ников – АФ 2 курс
    • Теодор Гьорчев – АФ 2 курс
    • Тодор Игнатов – АФ 2 курс
    • Гергана Петкова – АФ 2 курс
    • Гергана Митева – АФ 2 курс

Церемонията по награждаване на победителите от всички турнири ще се проведе на 03 май 2017 г. (сряда) от 13:00 часа на  откритите спортни площадки в Студентски град.

Предстои турнир по плажен волейбол – 18-27 април 2017 г. от 17:00 ч.  на  откритите спортни площадки.

Продължава записването за следващите турнири от Майските спортни празници в катедра „Физическо възпитание и спорт“.

Заповядайте!