Турнир по Дартс

На 25 април 2017 г. от 14:00 ч. във Фитнес зали 1,2 и 3 на Ректорат се проведе ежегодният турнир по Дартс по случай Майските спортни празници на Тракийски университет.

В турнира взеха участие 23 студентки и 15 студента. Двубоите преминаха при изключително голям интерес.

След оспорвани срещи напред в надпреварата продължиха класиралите се на първите две места в групите. След тази фаза двубоите се изиграха чрез директна елиминация за определяне на призовите места в турнира.

При жените Елизабет Филева- ВМФ, 2 курс спечели 1-во място, на 2-ро място се класира Ангрелина Маркова – ВМФ, 1 курс и 3-то място зае Станислава Янкова – ВМФ, 3 курс.

При мъжете Милан Тасев – АФ 1 курс спечели 1-во място, на 2-ро място се класира Теодор Гьорчев – АФ, 2 курс и 3-то място зае Атанас Челиков – ВМФ, 3 курс.

Церемонията по награждаване на победителите от всички турнири ще се осъществи на 03 май 2017 г. (сряда) от 13:00 часа на  откритите спортни площадки.

Заповядайте!