ПРОМОЦИЯ НА АБСОЛВЕНТИТЕ ОТ СТОПАНСКИ ФАКУЛТЕТ – ВИПУСК 2016 Г.

Скъпи абсолвенти от Стопански факултет, честито дипломиране!

Настъпи един от най-важните моменти във Вашия живот. От днес, с диплома в ръка, Вие прекрачване в истинския живот като компетентни икономисти. Докажете се чрез знанията и уменията придобити в Тракийски университет! Благодарение на тях ще постигнете утрешните си успехи. Имате повод за оптимизъм, защото от Тракийски университет Вие носите ценен капитал – компетентност, отговорност и опит.

Академичната общност на университета Ви поздравява по случай  Вашето дипломиране и Ви пожелава лично щастие и успешна реализация по избраната от Вас професия!

На добър път!

Тържествената церемония по връчване на дипломите на завършващите студенти  образователно – квалификационни степени „бакалавър” и „магистър” от Стопански факултет  се състоя  06.12.2016 г. от 10.30 в Държавна опера Стара Загора.

проф. двмн Иван Въшин