Обява за свободно работно място!

Тракийски  университет Стара  Загора обявява свободно работно място за длъжността: Главен специалист, счетоводител  към Учебно-опитно стопанство при Тракийски университет.

Изисквания за заемане на длъжността

• Образователно-квалификационна степен – Бакалавър по специалностите „Счетоводна отчетност” или „Счетоводство и контрол” и Магистър по специалностите „Счетоводна отчетност” или „Счетоводство и контрол”.
  • Професионален опит – 3 години трудов стаж по профила на длъжността. Предимство на лицата с трудов стаж в бюджетна организация.
  • Компютърна грамотност, счетоводен софтуер, аналитичност и инициативност, умение за работа в екип, задълбочено познание на нормативните актове в областта на бюджетното счетоводство.

Кандидатите да представят следните документи:

• Заявление за участие – свободен текст
  • Професионална автобиография – CV
  • Копия от дипломи за завършено образование
  • Копие от трудова книжка или друг документ, удостоверяващ стажа за длъжността
  • Копия от други документи за придобита допълнителна квалификация, доказваща изискванията за длъжността

Подборът ще е по документи, като се запазва правото да има събеседване с кандидатите, за което същите ще бъдат уведомени.

Документите се подават в Деловодството на Тракийски университет Ректорат – гр. Стара Загора, Студентски град , ст.335 в срок до16:00 часа на 16.06.2017 година.