Ветеринарномедицински факултет обявява свободно работно място

ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВЕТЕРИНАРНОМЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ

Катедра „Вътрешни незаразни болести”

О Б Я В А

за работно място

I. Изисквания за заемане на длъжността "Младши експерт – отганизатор обучение" в катедра „Вътрешни незаразни болести"

1. Образование – висше

2. Компютърна грамотност (свободно ползване на MS Word, MS PowerPoint, Movie Maker, Photoshop, както и други програмни продукти за обработка на текстов и снимков материал и филми).

3. Владеенето на чужд език (английски). Кандидати, владеещи и други езици са с предимство.

II. Задължения

1. Подпомагане и участие в учебно-преподавателската дейност, като участва в подготовката на упражненията със студентите, подготвя и организира провеждането на държавните и семестриални изпити, участва в подготовката, организирането и техническото обезпечаване на специализациите в катедрата и др.

2. Подпомагане и участие в научната дейност в катедрата, като подготвя материалите (постери и презентации) за научни конференции и оказва техническа помощ при написването на статии, учебници, ръководства, дисертации, монографии и др. материали.

3. Осигурява материалната обезпеченост на лекционните занятия и отговаря за тяхната подготовка и провеждане.

4. Оказва административна помощ в катедрата чрез регистриране на изходящи и входящи писма, отговаря за тяхното представяне и движение, попълва присъствения лист за заплати и др. административни функции, присъщи за дейността на катедрата.

5. Спазване на правилата визирани в нормативните документи, касаещи дейността във Ветеринарномедицински факултет и Тракийски университет.

III. Условия за работа

1. Постоянен трудов договор, след срок на изпитване.

2. Пет дневна работна седмица.

3. Фиксирана работна заплата.

IV. Процедура по кандидастване и избор

1. Документи за кандидатстване

– Заявление за допускане до конкурс (свободен текст)

– Професионална автобиография

– Копие от диплома за завършено образование

– Копие от документ удостоверяващ трудов стаж (трудова книжка)

– Други документи удостоверяващи придобиване на квалификации, свъзани с условията по кандидастване.

2. Място на подаване на документите – гр. Стара Загора 6000, Студентски град, Тракийски университет, Ветеринарно­медицински факултет, Деканат на ВМФ

3. Срок за подаване на документи – до 10.05.2017 година

4. Телефони за контакти и информация – Деканат ВМФ – 042 699 500, катедра „Вътрешни незаразни болести“ – 042 699 530

5. Избор след събеседване (изпит по езикова и компютърна грамотност), като до събеседване ще бъдат допускани само кандидати с редовни документи, отговарящи на изискванията.