Баскетболно шоу

На 26 април 2017 г. от 12:00 ч. в Спортна зала Ректорат се проведе ежегодното баскетболно шоу по случай Майските спортни празници на Тракийски университет.

В надпреварата участваха студенти от 1 до 4 курс на два факултета /ВМФ и АФ/ към Тракийски университет.

За определяне на призовите места се засичаше време и се брояха точки при стрелби от различни позиции в игрището.

При жените Ивона Георгиева – ВМФ, 2 курс спечели 1-во място, на 2-ро място се класира Мария Ангелова – ВМФ, 2 курс и 3-то място зае Николена Тенева – ВМФ, 3 курс.

При мъжете Нешет Йоздрмир – ВМФ, 6 курс спечели 1-во място, на 2-ро място се класира Атаберк Айдън – ВМФ, 2 курс и 3-то място зае Марко Марков – ВМФ, 2 курс.

Церемонията по награждаване на победителите от всички турнири ще се осъществи на 03 май 2017 г. (сряда) от 13:00 часа на  откритите спортни площадки.

Заповядайте!