Аграрен факултет обявява свободно работно място

ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ – СТАРА ЗАГОРА обявява свободно работно място за длъжността „Старши експерт Труд и работна заплата“ на Аграрен факултет при Тракийски университет – Стара Загора

Изисквания за заемане на длъжността:
• Висше икономическо образование – ОКС "Магистър"
• Трудов стаж по профила на длъжността – 3 години.
• Задълбочено познание на нормативните актове в областта на висшето образование, трудовото, осигурителното и данъчното законодателство, аналитичност и инициативност, организационни способности, умение за работа в екип.
• Компютърна грамотност – добро владеене на MS Excel, MS Word.

Отговорности:
• Подготовка по начисляване на работните заплати
• Изготвяне и предлагане за утвърждаване поименно разписание на длъжностите, работните заплати и щатно разписание на Аграрен факултет
• Изготвяне на УП2, служебни бележки и други документи

Кандидатите да представят следните документи:
• Заявление – свободен текст
• Професионална автобиография – CV
• Диплома за завършено образование
• Трудова книжка или друг документ, удостоверяващ стажа по профила на длъжността.

Подборът ще се извърши по документи, като се запазва правото за събеседване с кандидатите.

Документите се подават в Деловодството на Аграрен факултет при Тракийски университет – гр. Стара Загора, Студентски град , ст.405, в срок до 16:00 часа на 18.08.2016 год.
Справки на тел.: 042/699 247