ОНС „доктор“

23.01.2023 г.

ОНС доктор”, научна специалност „Рибовъдство, рибно стопанство и промишлен риболов“, област на висше образование 6. Аграрни науки и ветеринарна медицина, професионално направление 6.3. Животновъдство.

Докторант – Цветан Христов Стоев, докторант на самостоятелна подготовка към катедра „Животновъдство – непреживни животни и специални отрасли” на Аграрен факултет, Тракийски университет, Стара Загора.

Рецензии и становища

Автореферат

Публичната защита на дисертационния труд ще се проведе на 17.02.2023 г. от 11.00 ч. в Зала 2 на Аграрен факултет, Тракийски университет – Стара Загора.

18.01.2023 г.

ОНС „доктор”, научна специалност „Хранене на селскостопански животни и  технология на фуражите“, област на висше образование 6. Аграрни науки и ветеринарна медицина, професионално направление 6.3. Животновъдство.

Докторант – Николай Асенов Къркеланов, редовен докторант на към катедра „Фундаментални науки в животновъдството” на Аграрен факултет, Тракийски университет, Стара Загора.

Рецензии и становища

1. Рецензия на проф. дсн Димо Стефанов Пенков

2. Рецензия на доц. д-р Димитрина Алексиева Дрбохлавова

3. Становище на проф. дн Атанас Генчев Генчев